. 054-6929925

שירה בציבור

שירה בציבור / בירה ונשירה עם נדב לב.

נדב לב – שירה בציבור

שירה בציבור מביאה לכם את תחושת הביחד שכולנו אוהבים. לשיר ביחד זה כיף. זה משהו שעשינו מאז ומעולם, אנשים מכל העולם, כל השבטים וכל התרבויות תמיד תמיד שרו יחדיו.

נדב לב מזמין אתכם לשיר יחדיו. זמר עם גיטרה, ואולי גם להקה…מערכת הגברה ומקרן עם מילות השירים יגיע אליכם לשמח את לבבכם עם השירים שתבחרו מתוך רשימת 200 השירים שלנו.

כמו כן נדב מנחה ערבי בירה ונשירה ומשלב שירים חדשים בישנים מכל הסגנונות והעדות

אז איך מארגנים שירה בציבור

 

לא צריך הרבה בשביל ערב שירה, אולם קטן עם מקומות ישיבה יכול לעשות את העבודה. אם זה אירוע חברה יתכן שיש מקום באחד ממבני החברה, אם זה אירוע פרטי ניתן אפילו לעשות אותו בגינה אם יש מקום וכיסאות. כמובן שתמיד ניתן לחפש מקום המתאים לאירועים ולהתכנס שם.

 

מלבד המקום יש צורך באדם אשר מתפעל את האירוע. (למשל נדב לב) למעשה ערב שירה  תלוי מאוד באדם המתפעל את האירוע ומפעיל את כל האנשים; הוא זה שמלהיב את הקהל עם שירים מוכרים וקלילים וגורם לכולם לשיר יחדיו. מערכת הגברה ואם אפשר איזו גיטרה או אולי אקורדיון (לא באמת, מה אנחנו פה? יאצק?) והאירוע מגיע לדרגת שלמות. ערבי שירה בציבור מתבססים על שירים המוכרים לכולם, מיטב הקלאסיקות הישראליות מכל התקופות ובהתאמה לקהל המשתתף באירוע. בדרך כלל מקובל להקרין על מסך את מילות השירים. על מסך גדול, לחלופין ניתן לחלק למשתתפים שירונים בהם הם יוכלו להיזכר במילות השירים המוכרים.

למי מתאים שירה בציבור

 

שירה בציבור יכולה להתאים לאירועים כמו ימי הולדת, ימי גיבוש, אירועים לגיל השלישי, אירועים של תנועות נוער או כל דבר אחר. למעשה לא צריך סיבה למסיבה, חברה אשר רוצים לבלות יכולים לארגן לעצמם ערב שירה בציבור סתם כך בשביל הכיף.

לפרוייקטים נוספים של נדב לב כנסו לכאן

תמונות מאירועים שירה בציבור

שילובים מנצחים

ערב שירה  / בירה ונשירה עם נדב לב ומסיבת ריקודים עם די ג'יי… נדב לב. הציוד כבר נמצא והאנשים שמחים אז אפשר להמשיך את השמחה בריקודים לתוך הלילה.

ערב שירה  והפעלת תופים – לפני או אחרי השירה… מעגל מתופפים בהנחיית נדב לב , מכניס קצב לעניין…


מה אני מביא לאירוע שירה בציבור / בירה ונשירה:

מקרן ומסך להקרנת השירים. מצגת עם מלות השירים.

מערכת הגברה חזקה בהתאם למקום וכמות הקהל. (רמקולים , מיקסר) כולל מיקרופונים לקהל.

נגנים נוספים ע"פ דרישה (סקסופון, קלידים, תופים).

הרבה מצב רוח טוב ושמחה בלב.

חייגו עכשיו – 0546929925

חייגו עכשיו 054-6929925