. 054-6929925

להקת חתונה

 


להקת חתונה

מחפשים משהו קצת אחר מאותם השירים שמנגנים כל הDJ וכולם נשמעים אותו דבר? רוצים להזכר במהות של השמחה לפני שהיא עובדה למיקסים ורמיקסים? מעדיפים לשמוע אנשים מאשר הקלטות? בואו נעשה חתונה יחדיו עם להקה חיה שתשמח עם שירים עבריים ולועזיים מכל התקופות עם צלילים, להקת חתונה עם מוזיקה מהנשמה. ננגן לכם שירים שיקחו אתכם ואת אורחיכם לחווית נוסטלגיה משותפת ויחדיו נרים את המקום. כאשר המוסיקה חיה, גם האירוע חי, גם האנשים יותר חיים וגם השמחה יותר חיה. נכון, DJ יכול לנגן כל דבר ולנגן להיטים עכשוויים שרק יצאו אתמול. אבל ישנו קסם בלתי מוסבר במוזיקה חיה באירוע משהו בקסם של אנשים שנמצאים על הבמה ויוצרים את המוסיקה באותו הרגע. אנו מזמינים אתכם להצטרף לקסם הזה עם להקת חתונה. אנחנו נשמח לבוא ולשמח אתכם בערב הכל כך מיוחד שלכם, נשמח שתקחו חלק בבחירת השירים שתקחו חלק בבחירת כמות הנגנים שעל הבמה, באיך שתרצו שנתלבש ובכל מה שקורה על הבמה.

 להקת חתונות

להקת חתונה מקפיצה ומשמחת עם שירים מקפיצים. מסורתיים ומודרנים, איזו להקה יכולה לנגן גם מוסיקה עברית גם מזרחית קלאסית,  גם חסידית, גם מרוקאית גם ים תיכונית וגם לועזית ורגאיי?…. גם לצעירים וגם למבוגרים, גם לדתיים וגם לחילונים? להקת צלילים!

אז אם אתם מחפשים להקה שתנגן במגוון סגנונות ויש לכם ראש פתוח מעבר לאירועים הרגילים עם DJ שמנגן את אותם השירים בכל החתונות, חייגו אלינו.אנו נדאג להביא את הלב והנשמה עם מוסיקה מכל מיני סגנונות שתביא נוסטלגיה ושמחה אמיתית של פעם עם סאונד אותנטי ומשמח של להקה חיה.

 

כמובן שסגנונות נוספים יכול להשלים הDJ שלנו – להיטים מזרחיים עכשוויים ולהיטי פופ עכשוויים מהMTV. מוסיקה אפריקאית,אירית,צוענית, הכל הכל.  חייגו עכשיו לשיחת יעוץ מוסיקלי חינם 0546929925

 

 להקת צלילים נותנת מענה מוסיקלי לכל שלב באירוע, החל מקבלת הפנים , דרך החופה, רחבת הריקודים, וכן בזמן האוכל. אנו משלבים DJ במידת הצורך לתת מענה לסגנונות אותם איננו מבצעים. חייגו עכשיו 0546929925 וקבלו ייעוץ מוסיקלי מקצועי חינם ורעיונות לגבי המוסיקה באירוע שלכם

 

צפו בסרטונים נוספים

[tubepress mode="playlist" playlistValue="PLFHcxmmgQylgWmTRAMuyS0EfyMngkbssB"]

חייגו עכשיו 054-6929925